Menu:

Autokoberce

Společnost Vopi disponuje bohatou nabídkou nejrůznějších levných koberců, gumových i textilních autokoberců na míru. V nabídkovém katalogu Vopi najdete také spoustu autopotahů. Autokoberce od společnosti Vopi si můžete vybrat buď z nabízeného sortimentu zboží, nebo si je nechat vyrobit podle svých přání a požadavků na míru. Společnost Vopi disponuje nejen bohatou nabídkou sortimentu zboží, také velmi rychlou dodávkou objednaného zboží. To potvrzuje rovněž to, že textilní autokoberce je společnost Vopi schopná dodat za jeden den.

Gumové autokoberce má Vopi připraveno pro své zákazníky pro obvyklé značky aut neustále ve skladu. Ostatním značkám aut je Vopi ochotno vyrobit a dodat autokoberce co nejrychleji, je to možné. Velmi oblíbenými textilními autokoberci jsou autokoberce textilní UNI Colorline. Díky své kvalitě jsou schopny tyto autokoberce  dodat Vašemu autu chybějící zář. Textilní autokoberce UNI Colorline je možné objednat ve čtyřech barvách provedení. V nabídce najdete tedy autokoberce UNI Colorline v červené, modré, zelené a žluté barvě. Materiál těchto autokoberců je tvořen ze základního koberce a nízkého smyškového vlasu.

K jejich výhodám patří zejména velmi snadná údržba. Koberce stačí jednou za čas vysát a vypadají hned jako nové. Textilní autokoberce UNI Colorline je možné zakoupit za velmi výhodnou cenu 260 Kč. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete také oboustranný koberec do kufru. Tento speciální typ autokobercu v současné chvíli Vopi nabízí automobilové značce Škoda. Podrobnější nabídku si můžete prohlédnout na této webové adrese: www.vopi.cz.

20. 05. 2014