Menu:

Automyčky

Rádi byste zvýšili počet návštěvníků ve Vaší benzinové pumpě? Poraďte se se společností BKF CarWash, která se zabývá pronájmem, montáží a prodejem automyček. Tato mycí zařízení lze umístit ideálně také všude tam, kde se nachází rozsáhlý vozový park nebo velká nákupní centra. Právě tato místa jsou u majitelů automobilů oblíbená a tudíž jimi také velmi často vyhledávaná. Téměř každý návštěvník benzinové služby si totiž od jejích služeb neslibuje pouze to, že zde načerpá potřebný benzín či naftu, ale také že zde najde možnost vysát interiér svého auta, umýt jeho venek a následně jej také naleštit.

Obzvlášť nyní na začátku letní sezóny se skutečně vyplatí vlastnit automyčky. Společnost BKF CarWash doporučuje k umístění myčky na mytí aut místo podél větších ulic a silnic, místa atraktivních objektů jako jsou hobymarkety či nákupní střediska. Nutný je také dostatečný prostor. Na tři stanoviště je zapotřebí plocha objektu 120m2 a velikost pozemku s přístupem 450 m2. Veškeré doporučené metry prostorů najdete na této webové adrese bkfcarwash.cz. Možné je umístit k automyčce také vysavač. Pro umístění vysavače je zapotřebí plocha 20m2 a přístup.  

Myčky na mytí aut je možné si u společnosti CarWash, jak zakoupit, tak propůjčit. Smlouva na dobu pronájmu může být uzavřena až na dvacet let. Výstavba myčky na mytí auta trvá přibližně jeden až dva měsíce. Společně s položením automyčky je potřeba zhotovit betonovou desku, přívod elektřiny, plynu, vody a kanalizace. Po zhotovení podlahy následuje instalace obvodových stěn a vybavení. 

09. 06. 2015