Menu:

Autopotahy Citroen C3

V dnešní době je trendem starat se o své věci a jistě každý z nás by chtěl mít krásné a čisté i auto. Je spousta způsobů, jak svůj vlastní automobil udržet čistý a pohledný. Nejenže existuje nepřeberné množství servisů, nabízejících čištění nejen venkovní části auta, ale také interiéru. V produktovém balíčku často naleznete plnohodnotný servis, jako je vysávání, čištění sedaček, utírání prachu, leštění palubní desky a jiné. Pokud se ale chcete o svého plechového miláčka starat osobně, je několik variant, jak si tuto práci usnadnit a tím potažmo zpříjemnit. Jedním z nástrojů, jak udržet podlahu auta čistou, jsou autokoberce, které se dají snadno vyprat či vyprášit. Pokud tedy máte při podzimních plískanicích špinavé boty a trocha hlíny a bláta se vám dostane i do vozu, není třeba si zoufat. Stačí kobereček vyjmout a vyprášit, případně jej můžete přímo přejet kartáčem a opět je jako nový.


Ohledně udržení spořádaného interiéru se můžeme podívat i na další možnost, jak tento udržovat s minimálním nasazením. Stejně jako můžeme použít autokoberce na podlahu, můžeme na sedačky použít autopotahy, které nám svou snadnou snímatelností práci velmi usnadní. Jakmile zjistíte, že váš vnitřek vozu již neodpovídá vašim představám o čistotě, prostě a jednoduše potahy sejmete, vyperete a po usušení je vrátíte zpět. Ušetříte tím nejen spoustu času, ale také peněz, které byste museli vynaložit, pokud byste automobil předali do rukou specialisty na čištění. Vzhledem k tomu, že jsou potahy přivázány provázky, suchým zipem nebo zipem obyčejným, je jejich demontáž a opětovná montáž otázku několika minut, ne-li vteřin.


Těmito jednoduchými pomůckami se můžete starat o svůj vůz mnohem frekventovaněji, protože údržba zabere opravdu zanedbatelné množství času. Navíc můžete s potahy do auta vylepšit svůj vůz designově tak, že bude například váš citroen C3 vypadat jako skutečný rallyový speciál nebo sporťák na silniční okruhy. Stačí zajít na autobusu nebo do specializovaných prodejen s náhradními díly, kde si vyberete barvu a vzor potahů, jaký chcete, a vaše auto prokoukne téměř jako byste si pořídili nové. Jak už bylo zmíněno, můžete ještě zvýraznit image pomocí vhodných koberečků a máte vystaráno o to, že budete středem pozornosti na leckterém parkovišti u obchodních domů.

14. 02. 2012